Skip to main content

REFERENCIE

IGOR S.08.09.2021

31.08 som bol ráno na 8smu u vás objednaný s VW Passatom B6 na kompletný repas bixenónov, pričom bol poškodený aj motorček na natáčanie svetlometov. Odviedli ste absolútnu profi prácu, všetko funguje, ako má, bixenóny svietia ako nové, neporovnateľná zmena oproti predošlému stavu. Ešte raz, vďaka za skvele odvedenú prácu, každému vás budem odporúčať.

PETER B.

Dobrý deň 22.6.2020 ste mi robili repas svetiel na passat B6 …Chcem veľmi pekne poďakovať celému tímu s prístupom a zručnosťou mladých ľudí ktorí ako je vidieť sú v tomto fakt doma a dobre vedia čo robia….Čakal som zlepšenie vo svietivosti ale toto predbehlo aj moje očakávania….svetlá svietia aj za roh. Budem Vás odporúčať v čo najširšom okruhu známych….Ďakujem aj za Caffe

JAN B.11.12.2019

9.12.2019 mi repasovali svetla na Passate B6. Bola to dobre zohratá partia, ktorá evidentne vedela, čo a ako robiť a boli už dopredu pripravené diely na výmenu. Jedna partia rozoberala, druha čistila a skladala.Paraboly stretávacích svietiel boli opotebované, z vnútra bolo vyčistene a vyleštené celé teleso svetla vrátanie šošoviek. Poskladane, otestovane a nastavené na regloskope. Auto svieti asi lepšie ako nové. Dakujem!

LUKÁŠ R.14.11.2019

Ďakujem chalanom za super prístup a ešte lepšie odvedenú robotu. Konečne mam radost z vecernej a nocnej jazdy. Klobuk dolu páni. Dávam 5 z 5 hviezdičiek.

FRENKY V.1.10.2019

Bol som na prerábku z H7 na LED Koito. Chlapík ktorý to robil sa ani nezastavil od rána 8-mej do 16-tej ani obed nezjedol len aby to dokoncil. Dokonca mi majiteľ ponúkol obed. Svieti to super a chalani nemaju problém urobiť akékoľvek svetlo. Su to fachmani. Klobúk dole.

JURAJ B.27.9.2019

Dnes chalani s dobresvietime robili svetlá na mojej Q7. Super robota a prístup za mňa maximálna spokojnosť. A svetlá konečne svietia ako sa patrí.

Marian K.13.8.2019

Dňa 13.8 2019 som bol priamo u nich na kompletný repas svetiel s mojou audi a6 c6 avant kde pred repasom som v noci slabo videl na cestu a za mokra to bola čistá samovražda proste total nič som nevidel, po návšteve a repase svetiel BiXenon bol neskutočný rozdiel v noci krásne všetko vidieť už má žiadne auto neoslepuje svetlá ako nové, neskutočne co to chalani dokázali s mojimi svetlami spraviť. VEĽKÁ VĎAKA im. Ako sa hovorí konečne dobre svietime.

LUBOS B.20.8.2019

Chcem poďakovať firme Dobre svietim za profesionálny prístup pri oprave Audi A6 3.0tdi 2011 svetla nádherne svietia od takéhoto servisu sa môžu ostatný len učiť ako sa slušne a poctivo choval k zákazníkovi za mna 10000bodov s pozdavom Lubos B. a Dakujem ešte raz.

DOMINIK L.29.6.2019

Rýchla, precízna a kvalitná robota, chalani vedia čo robia a sú profesionáli vo svojom odbore. Svetlá svietia omnoho lepšie a cena super, naviac je na všetko záruka. Odteraz so zlým svietením len ku Vám. Ďakujem a odporúčam všetkým.

MARTIN B.17.5.2019

17.5.2019 mi chalani repasovali bi-xenóny na Passate b6 Svetlá boli v katastrofálnom stave, teraz svietia ako nové. Ešte raz veľká vďaka…

JOZEF O.16.2.2019

Niet čo vytknúť. Super práca, tento team presne vie čo robí. A treba brat do úvahy, že kto chce má možnosť celú “operáciu” sledovať, čo v dnešnej dobe sa vidí málo kde. Za mna dva palce hore. Tiež som bol z tých čo si mysleli že im dobre svietia svetla. No po repase neskutočný rozdiel.

MARTIN L.24.8.2018

Práca na úrovni, 100% výsledok, ústretový prístup k zákazníkovi. Odporúčam tento spôsob renovácie namiesto leštenia reflektorov, ktoré časom narobí viac škody ako úžitku…